Pazar, 22 Eylül 2019
Anasayfa / Haberler / Şener Şen Yeni Film İle Geliyor

Şener Şen Yeni Film İle Geliyor

Şener Şen şu aralar çektiği bir reklam filmiyle ekranlarımızda. Fakat güzel bir haberimiz daha var, Şener Şen yeni film ile geliyor.

26 Aralık 1941 yılında dünyaya gelen Şener Şen, Türk sinemasına damga vuran oyunculardandır. İlk olarak İstanbul Belediyesi Şehir tiyatrolarında oyunculuğunun ilk adımlarını atmıştır. Babası da herkesçe tanınan Ali Şen’dir. Şener Şen başlarda babası gibi bir sinema oyuncusu olmak istememiş bu yüzden tiyatroyla ilgilenmiştir. Yalnız tiyatronun getirisi sinemadan daha iyi olmadığından sinema dünyasına girmek durumda kalmıştır. İlk zamanlar sinemada ufak roller üstlenen Şener Şen’in yıldızı Ertem Eğilmez’in filmi olan Hababam Sınıfı’nda parlamıştır. Badi Ekrem rolüyle artık farklı filmlerde başrol oyunculuğuna kadar yükselmiştir. Kemal Sunal, İlyas Salman gibi oyuncularla pek çok filmde rol alan Şener Şen yıllarca insanları güldürürken eğlendirmiştir. Hala daha izlenirken insanları kahkahaya boğmaktadır.

Şener Şen 1998-2001 yılları arasında İkinci Bahar adlı dizi ile ekranlarımıza gelmişti. 2005 Yılında ise Gönül Yarası adlı film ile beyaz perdeye merhaba demişti. Fazla arayı açmadan 2007 yılında Kabadayı ile tekrar sinema filmi çekmişti. Usta oyuncunun filmleri ilgiyle izleniyor ve rağbet görüyordu. En son Şener Şen’i Av Mevsimi ile 2010 da beyaz perde de gördük. 5 yıldır ara veren Şener Şen şu aralar çektiği bir reklam filmiyle ekranlarımızda. Fakat güzel bir haberimiz daha var, Şener Şen yeni film ile geliyor.

Yavuz Tuğrul’un yöneteceği film ile yeniden oyunculuğunu ortaya koyacak olan Şener Şen, Yavuz Tuğrul’un daha önce birçok projesinde de yer almıştı. 5 yıllık bu aranın artık sona ereceğini şu anda çekilmekte olan bir filmin olduğunu, ancak diğer her bir detayın sır gibi saklandığı bir proje bu. Şener Şen tekrar beyaz perdenin yıldızı olacak. Bu kaçınılmaz bir gerçek elbette. Böyle usta oyuncuların tekrar tekrar bizlere yeni filmler sunması, filmlerde boy göstermesi büyük şans elbette. En son Cem Yılmaz ile Av Mevsim’inde karşımıza çıkan Şener Şen, şimdiden bu haberin ortaya çıkmasıyla sinemaseverleri heyecanlandırdı bile. Gerçekten hem Yavuz Tuğrul’un filminin olması hem de Şener Şen gibi bir ismin olması filmin referansı olmaya yetiyor elbette.

Önceki Batman V Superman – Adaletin Şafağı Türkçe Altyazılı Fragman
Sonraki Dünyanın İlk Çizgi Filmi
Türk Tarihi ve Kültürü