Cuma, 10 Ağustos 2018
Anasayfa / Haberler / Sarımsak Öğütmek İçin Aldım Esrar Makinesi Çıktı

Sarımsak Öğütmek İçin Aldım Esrar Makinesi Çıktı

Uyuşturucu davasında 4 yıl 2 ay hapis cezası alan Gizem Karaca, evinde bulunan esrar öğütme makinesiyle ilgili “Sarımsak öğütmek için aldım” dedi.

Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca’nın da aralarında olduğu 34 sanığın yargılandığı uyuşturucu davasında Ulusoy ve Karaca’ya “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası verilmişti. Ünlülerin evinden çıkan deliller ve telefon konuşmaları ise cezanın en büyük dayanağı oldu.

Gizem Karaca’nın evinde esrar öğütme makinesi, Çağatay Ulusoy’un evinde 7.9 gram esrar, Ulusoy’un eski menajeri Selin Boronkay’ın İstanbul Beşiktaş’taki evine yapılan baskında 3 gram bonzai, 3 paket esrar içiminde kullanılan sarma kâğıdı, sarma makinesi, 39.4 gram esrar, 2 enjektör, 1 ecstasy hap ele geçirildi.

Gazete Habertürk’ten Hayati Arıgan’ın haberine göre; arkadaş ortamında merak ettiği için esrar içtiğini söyleyen oyuncu Gizem Karaca’nın evindense esrar öğütmede kullanılan 2 metal düzenek çıktı.

Düzeneği Viyana’da bir mağazadan ‘sarımsak öğütmek için’ aldığını öne süren Karaca, uyuşturucu madde hazırlanmasında kullanıldığını bilmediğini ve kullanmadığını söyledi.

Çağatay Ulusoy ile kısa süren bir beraberlik yaşadığını dile getiren Karaca, “Çağatay uyuşturucu kullanır. Zaman zaman birlikte kullandık. Ergun Taş da oyuncudur. Evine gittiğimiz zaman Çağatay’a ve bana esrar ikram ederdi. Kimseye uyuşturucu temin etmedim. Kendi kullanımım için esrar almadım” diye konuştu.

 

 

Önceki 2,5 Dakikada IMDB TOP 250
Sonraki Survivor Yarışmacısı Sema Çatlak Olan Kolunu Kırmaya Çalıştı
Türk Tarihi ve Kültürü