Pazar, 22 Eylül 2019
Anasayfa / Haberler / Heisenberg Geri Dönüyor!

Heisenberg Geri Dönüyor!

Evet doğru duydunuz, Heisenberg kurtuldu ve 2017 baharında dizi geri dönüyor.

Dünyadaki Breaking Bad hayranları bu haberi kutluyor adeta, dün gece yayınlanan bir haberde serinin yaratıcısı Vince Gilligan, Huffington Post LIVE’da yaptığı röportajda ” Ne Walter White öldü ne de Breaking Bad” dedi ve ekledi;
“Evet doğru, Walter White ile beraber tekrar bir tur daha çekmeye kadar verdik. Better Call Saul devam edecek ama Walter White’ın hikayesi hakkında daha çok bilgi edineceğiz çünkü o hala ölmedi”.

Önemli Düzeltme

Haberin çıkış noktası olan The National Post, Emmy ödül töreninde bu serinin yaratıcısı Vince Gillian tarafından serinin devam edeceğine dair tüyolar alındığını iddia etmişti. Öte yandan, haberimizde bahsettiğimiz Huffington Post LIVE ve başka bir TV kanalında da benzeri sözlerin söylendiği fısıltı halinde yayılmaya başladı.

İlgililer sezon 6’nın gelip gelmeyeceği veya bir film ile devam edip etmeyeceği söylentileri hakkında hiçbir açıklama yapmadı. İlk ağızdan doğrulanana yahut yalanlanana kadar biz takip etmeye devam edeceğiz. Çünkü Breaking Bad’i ekranlarda görmek istiyoruz. Siz de bizimle bağlantıda kalarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Önceki Film Gerçek Oldu
Sonraki Gerçek Shrek’in Hikayesi
Türk Tarihi ve Kültürü